Nowoczesna linia do produkcji bułki tartej w firmie MAMUT POLSKA.

Zaprojektowaliśmy oraz kompleksowo wykonaliśmy nowoczesną linię do produkcji bułki tartej w firmie MAMUT POLSKA. Koncepcja oparta była o wykorzystanie istniejącego pieca tunelowego i założenie, że głównym surowcem jest mąka pszenna pobierana z obecnego układu magazynowania. Osiągnięta wysoka wydajność linii pozwoliła na zwiększenie wydajności mieszalni ciasta, a co za tym idzie, na zwiększenie całkowitej produkcji.

Trwają prace nad projektem instalacji  do odzysku białka  ziemniaczanego dla firmy AMELO. Jest to składnik mieszanek paszowych dla wszelkiego rodzaju zwierząt hodowlanych.

Zewnętrzny zbiornik magazynowy wraz z pompą rozładunku oraz układem sterowania w firmie GRYF

Zrealizowaliśmy zamówienie na wykonanie, dostawę i montaż obiektowy zewnętrznego zbiornika magazynowego wraz z pompą rozładunku oraz układem sterowania praca pompy i mieszadła. Wykonaliśmy także projekt a następnie przystąpiliśmy do wykonania i uruchomienia instalacji rurowej wraz z systemem pigowania i systemem sterowania w zakładzie GRYF w Szczecinie.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Szamotułach zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy zbiorniki magazynowe do mleka zagęszczonego  dla producenta słodyczy i napojów COLIAN.

Syropiarnia

W Niepołomicach w firmie FOODCARE  przeprowadziliśmy modernizację istniejącej syropiarni, w celu uzyskania możliwości rozlewu na nowej linii puszkowej i unowocześnienie linii energetyków.

 

System rozładunku i podawania drażetek dla MARS POLSKA sp. z.o.o.

Wykonaliśmy również system rozładunku i podawania drażetek dla MARS POLSKA sp. z.o.o. W ramach projektu zmodernizowany został także system zasilania i sterowania oraz zintegrowano istniejące i nowe urządzenia w nowy system rozładunku i podawania drażetek.

 

Rozbudowa i przebudowa zakładu produkcyjnego ORGANIKA

ORGANIKA to znany producent z branży chemii gospodarczej, motoryzacyjnej oraz przemysłowej. Prowadzona przez nas rozbudowa i przebudowa zakładu produkcyjnego w Łodzi wraz z infrastrukturą towarzyszącą polegała m.in. na przeniesieniu części produkcji do nowej hali produkcyjnej co pozwoliło na zwiększenie i unowocześnienie produkcji oraz poprawę warunków pracy. Wykonanie wyspecjalizowanych instalacji produkcyjnych do magazynowania i wytwarzania innowacyjnych produktów umożliwiło naszemu klientowi rozszerzenie oferty asortymentowej.

 

Dostawa zbiornika magazynowego tłuszczu dla zakładów Cukry Nyskie.

Zrealizowaliśmy zamówienie na dostawę zbiornika magazynowego tłuszczu dla zakładów Cukry Nyskie. Zbiornik umożliwia magazynowanie tłuszczu w formie płynnej i podawanie go bezpośrednio do procesu produkcyjnego.