iPS Technologia

Pewnie i bezpiecznie realizuje projekty spełniając wymagania klientów oraz wysokie wymagania jakościowe.

Usługi dla przemysłu

iP System Technologia posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu kompletnych obiektów przemysłowych i linii produkcyjnych. Koncepcje rozwiązań technologicznych opracowujemy w oparciu o stale poszerzaną wiedzę, nowoczesne narzędzia do projektowania oraz najlepsze wzorce światowych liderów poszczególnych branż. W oparciu o nasze projekty zrealizowane zostały instalacje i linie wytwórcze bogatej palety produktów. Nasza oferta skierowana jest do Inwestorów z różnych branż a przede wszystkim z przemysłu spożywczego, chemicznego, produkcji materiałów budowlanych oraz pokrewnych. Zaprojektowane przez iPS Technologia obiekty i instalacje z powodzeniem realizują swoje zadania w Polsce, Rosji, Turcji, Malezji, Brazylii.

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką realizowanych usług znajdującą się po lewej stronie ekranu.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

 Zapraszamy także do działu wybrane realizacje – gdzie można dowiedzieć się więcej o wybranych projektach zrealizowanych przez iP System Technologia.

Zapraszamy do działu produkty dla przemysłu – aby dowiedzieć się więcej o produktach dostarczanych przez iP System Technologia.