Realizacja linii, instalacji i obiektów przemysłowych

Zapewniamy szybką kompletację dostaw i profesjonalny montaż zaprojektowanych linii produkcyjnych i instalacji technologocznych.

Realizacja linii produkcyjnych, instalacji i obiektów

Zapewniamy szybką kompletację dostaw i profesjonalny montaż zaprojektowanych instalacji technologicznych i linii produkcyjnych. Dostarczane przez nas instalacje wykonujemy na podstawie własnych projektów bądź dokumentacji klienta. Wykonując linie produkcyjne, iP System Manufacturing korzysta z urządzeń renomowanych marek. Dostarczamy także urządzenia konstruowane przez nas na podstawie naszych projektów. Aby dowiedzieć się więcej o zrealizowanych przez nas liniach produkcyjnych i instalacjach, zapraszamy do działu wybrane realizacje.

W realizacjach kompletnych obiektów przemysłowych iP system Manufacturing przejmuje odpowiedzialność za doprowadzenie inwestycji do etapu uzyskania przez Inwestora pozwolenia na użytkowanie. Kompleksowo realizujemy zadania inwestycyjne w oparciu o projekty własne i dokumentację dostarczoną przez Inwestora.

iP System Manufacturing dysponuje własnym zapleczem produkcyjno-warsztatowym w Szamotułach o powierzchni ponad 2700m2 (40 pracowników) pozwalającym na realizację prac produkcyjnych i remontowych. Posiadane przez nas własne zaplecze produkcyjne i badawcze pozwala również na bieżącą weryfikację wielu opracowanych przez nas rozwiązań.